SEMINARAS
PRADINĖ MOKYKLA
(01)
PSICHOLOGIJA
VIDINIO VAIKO GYDYMAS
APIE SEMINARĄ
(02)
APRAŠYMAS
„Tai, ar sugebate greitai ir lengvai įsilieti į sau reikšmingas socialines grupes; ar jaučiatės patogiai būdami su bendradarbiais ir artimais draugais; ar pasitikite savimi pasirodydami viešumoje, demonstruodami savo profesinius gebėjimus; sėkmė karjeroje ir gebėjimas inicijuoti bei įgyvendinti projektus,- visos šios temos yra susijusios su tuo, kaip gerai išmokote šias užduotis būdami 6-12 metų amžiaus“.
Cathryn L.Taylor

Kris Waldherr „Anubis“
„VIDINIO VAIKO GYDYMAS, 4 DALIS. PRADINĖ MOKYKLA: 6–12 GYVENIMO METAI“
Šiame vebinare tęsime savo vaikystės patirčių peržvalgą ir vidinio vaiko gydymo procesą, kurį pradėjome ankstesniuose šios temos vebinaruose (šiam vebinarui nereikia išankstinio pasiruošimo, tačiau, jei norite, galite įsigyti ankstesnių užsiėmimų įrašus). 6-12 gyvenimo metais mes greitai augame, pradedame lankyti mokyklą ir turime išmokti surasti savo vietą sociume: sukurti santykius su bendraamžiais ir suaugusiais žmonėmis už savo šeimos ribų. Pagrindinis vaiko tikslas šiame raidos periode yra pritapti prie grupės, būti priimtu į kolektyvą ir nelikti autsaideriu –neatrodyti kvailiu“. Grupės normos ir draugų palankumas gali keistis neprognozuojamai tarsi vėjo kryptis, kiekvieną mūsų viešą pasisakymą klasėje vertina griežtas vaikų žiuri. Pasitikėjimo jausmas savimi suaugus atspindi šio proceso rezultatą – kaip buvome vertinami, priimami ar atmetami bendraamžių, kaip atlaikėme kritiką.

Užsiėmime aptarsime 6-12 gyvenimo metų raidos ypatumus. Šiuo amžiaus periodu vaikas turi išmokti savarankiškai atlikti ir užbaigti įvairius pratimus ir namų darbus. Jei šalia nebuvo žmogaus, kuris išmokytų mus laikytis disciplinos, struktūruoti savo veiklą, suaugę mes nemokėsime įgyvendinti savo tikslų ir galvosime, kad esame tingūs ar kvaili. Brandžiame amžiuje šie raidos sutrikimai pasireiškia profesiniu sabotažu: žmogus neleidžia sau uždirbti daugiau, kad nepralenktų tėvų; arba asmeniniu sabotažu: įsigudriname susirgti tomis pat ligomis, nuo kurių kentėjo tėvai, kad išliktume jiems ištikimi. Problemos profesijoje dažnai atkartoja situacijas, kurias išgyvenome būdami 6-12 metų amžiaus. Pralenkdami savo tėvus bet kurioje srityje, mes sugriauname iliuziją apie jų visagalybę, prarandame vaikišką užnugarį ir jaučiamės juos išdavę. Pilnai realizuoti savo potencialą galime tik atsisveikinę su iliuzija, kad tėvai žino, kas mums yra geriausia. Pralenkę savo tėvus, mes prarandame pavyzdį į kurį lygiavomės ir gedime, bet kartu tampame savo gyvenimo ekspertais. Šie metai formuoja pagrindą, ant kurio statysime savo kaip suaugusių gyvenimą.

Vebinare meditacijų ir kūrybinių technikų pagalba atgaivinsime savo vaikystės patirtis, peržvelgsime suformuotus ir įgytus tuo metu įgūdžius, atpažinsime, kaip jie įtakoja mūsų dabartinį gyvenimą. Užmezgę ryšį su savo vidiniu vaiku, pasirūpinsime jo/jos poreikiais ir leisime saugiai augti... kad galėtume džiaugtis savo suaugusiu gyvenimu. Užsiėmime sužinosite daug efektyvių metodų savo vidinio vaiko gydymui. Tėvai, auginantys vaikus, šias žinias galės pritaikyti savo pedagoginių klaidų korekcijai ir gilesniam savo vaikų supratimui. Padovanokite sau galimybę kūrybiškai transformuoti vaikystės įtampas. Atraskite pasitikėjimo, pasididžiavimo savimi, autentiškumo dovanas, glūdinčias Jūsų vidiniame vaike!

VEBINARO TEMOS
· Meditacija „Susitikimas su vidiniu mokyklinuku“.
· Grupė, nuo kurios priklausė mūsų gyvenimas.
· Savivertės sociume formavimasis.
· Mokymasis struktūruoti savo veiklą ir užbaigti pradėtą darbą.
· Pasisakymai prieš grupę – oratorystės užuomazgos ar scenos baimė?
· Kūno atmintis ir 6-12 metų amžiaus psichologinės traumos.
· Kompleksai dėl išvaizdos ir pretenzijos savo kūnui šiame amžiuje.
· Mūsų pasiekimai ir nesėkmės moksle, sporte, užklasinėje veikloje ir bendraamžių vertinimai.
· Šio raidos periodo problemų atspindžiai mūsų dabartiniame gyvenime.
· 6-12 metų laikotarpio traumų transformacija ir paleidimas.
· Paleisti skausmą, susigrąžinti džiaugsmą: meditacijos ir pratimai šio raidos periodo problemų gydymui.

UŽSAKYTI SEMINARĄ
(04)
UŽSAKYTI
FACEBOOK
LINKEDIN
INSTAGRAM
© 2021
#DALIOSSEMINARAI
Made on
Tilda