ARCHETIPAI.
MEILUŽIS
(01)
SEMINARAS 4 VYRIŠKUMO VEIDAI
APIE SEMINARĄ
(02)
APRAŠYMAS
„Jei nežinote kas esate, tai negalite būti savo likimo šeimininkas. Jei negalite būti savo likimo šeimininkas, tai, greičiausiai, juo taps kas nors kitas...“

„Gyvenimas suteikia privilegiją tapti tuo, kuo esame viduje“.
Joseph Campbell

Kris Waldherr „Anubis“
„KETURI VYRIŠKUMO VEIDAI: MEILUŽIO ARCHETIPAS“
kuris vyks nuotoliniu būdu

Šiame vebinare semsime žinias ir įžvalgas iš tyriausio šaltinio – archetipinės išminties lobyno. Susipažinsime su keturiais pirminiais vyrų archetipais, atrastais ir aprašytais C.G. Jungo ir jo pasekėjų. Šiose keturiose asmenybės struktūrose sutelpa visa vyriškų gyvenimo scenarijų įvairovė aprašyta mitologijoje, pasireiškianti istorijoje ir kasdieniame gyvenime. Vyraujančios žmogaus psichinės funkcijos (mąstymas, intuicija, pojūčiai ir jausmai) kurių pagalba suvokiame pasaulį suformuoja asmenybės struktūrą, per kurią „teka“ gyvenimas, virsdamas reakcijomis į pasaulį, poelgiais, sprendimais, santykiais su aplinkiniais žmonėmis, profesija, savirealizacija, pasaulėžiūra ir netgi mūsų kūno konstitucija. Keturi archetipiniai gyvenimo scenarijai vyrų asmenybėje pasireiškia kaip žmogaus charakteris, vidiniai išgyvenimai ir visos išorinės apraiškos. Todėl archetipų pažinimas suteikia neįkainojamą galimybę giliai ir iš esmės suprasti svarbius savo gyvenimo vyrus: tėvą, senelius, brolius, sūnus, mylimuosius, draugus, kolegas, mokytojus ir viršininkus, o taip pat priešus, t.y. vyrus, kurių elgesys ir pasaulėžiūra nesutampa su mūsų gyvenimo vertybėmis, o santykiai pilni įtampos ir konfliktų.

Šių archetipų pažinimas vyrams padės pažinti save. Juk dominuojantis gyvenimo scenarijus suformuoja svarbiausią gyvenimo mitą, išsipildantį per mūsų tarpusavio santykius, darbą, sprendimus ir galiausiai tampantį likimu. Suvokęs vyraujantį savo gyvenimo scenarijų žmogus „atpažįsta“ save, jo gyvenimas įgauna prasmę ir kryptį, o biografijos faktai ir įvykiai susiklosto į nuoseklią gyvenimo kelionę, kurioje išsikristalizuoja vertybės. Tik gyvendamas pagal savo sielos mitą žmogus jausis esantis pilnas įkvėpimo ir jėgų, „tinkamoje vietoje tinkamu metu“, gyvenantis autentišką gyvenimą, t.y. aktualizuos savastį. Moterims vyriškų archetipų pažinimas suteiks daug aiškumo apie savo gyvenimo vyrus ir padės pažinti savo vidinį vyrą – Animus. Būtent ši betarpiškai nematoma moters sielos dalis nulemia meilės santykius, partnerystę ir „materializuojasi“ realiais vyrais, kuriuos kiekviena moteris pritraukia į savo gyvenimą.

Vebinare tyrinėsite savo ir savo artimųjų gyvenimo scenarijus, susipažinsite su gilumine psichologija. Originalios meditacijos, istorinių asmenybių ir mitologinių personažų gyvenimo analizė padės išmokti atpažinti keturis esminius vyriškumo archetipus savyje ir aplinkiniuose žmonėse. Kviečiame moteris, norinčias geriau pažinti savo gyvenimo vyrus ir būti su jais laimingomis! Ir vyrus, pasiruošusius geriau pažinti ir realizuoti save. Užsiėmimuose Jūsų laukia meditacijos, teorinės paskaitos ir kūrybinės užduotys.

VEBINARO PROGRAMA

Meilužis
· Įvadinė meditacija.
· Erosas. Seksualumas be gėdos ir kaltės komplekso.
· „Kaip bangos vandenyne“. Vienio su pasauliu ir egzistencija išgyvenimas.
· Sensualumas - noras „liesti“ ir būti „paliestam“.
· Menininko ir mistiko archetipas.
· Gyvenimas visoje jo pilnatvėje. Idealistas, svajotojas, prasmės ieškotojas.
· Jokių ribų – pasipriešinimas nusistovėjusioms normoms, nekonvencinis gyvenimo būdas.
· Rojaus sodo archetipas.
· Hedonistas, gurmanas ir kolekcionierius.
· Haremo valdovas. Ekstatiškas meilužis mitologijoje ir gyvenime.
· Meilužio šešėlis – priklausomybė nuo gyvenimo malonumų, sensualumo auka.
· „Imk dabar, mokėk vėliau“ – gyvenimas dabartyje negalvojant apie pasekmes.
· „Nueik ten nežinia kur; atnešk tą, nežinia ką“. Nuolatinis nerimas ir kompulsyvus nuotykių ieškojimas.
· Don Žuano sindronas – vidinio nebrandumo apraiška.
· Mamos berniukas. Įstrigimas moteriškame pasaulyje.
· Seksualiniai iškrypimai. Pornografija ir jos priežastys.
· Impotencija – kai išsenka gyvybinės jėgos. Chroniška depresija.

UŽSAKYTI SEMINARĄ
(04)
UŽSAKYTI
FACEBOOK
LINKEDIN
INSTAGRAM
© 2021
#DALIOSSEMINARAI
Made on
Tilda